Щоденна робота уряду

Новий семестр. Нові завдання. Нові справи.Нові досягнення.
Як тільки закінчиться карантин, ми починаємо нову сторінку у роботі нашого шкільного уряду. Вливаємо "свіжу кров", плануємо цікаві та корисні справи, допомагаємо один одному унавчанні та дозвіллі.

Наші маленькі справи для великої шкільної родини, для кращого майбутнього
3 листопада 2014 року
Продовжуємо збір допомоги в зону АТО!!! ***************************************
31 жовтня 2014 року
***************************************
Благодійна тематична дискотека "Halloween Party" відбулася за планом. Більшість гостей дискотеки виконали вимогу - прийшли у відповідних темі заходу образах. У нас було багато "привидів", "відьом", "леприконів", "фей", "чорних котів", "зомбі" та багато інших героїв свята. Воно хоч і запозичене, і святкується переважно в англомовних країнах, та є зв"язок і з українськими  традиціями та віруваннями
Для когось Хелловін  це можливість стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзямиА хтось вважаєщо це  "диявольське святояке не повинне з'являтись у лексиконі українців". Що жу кожного своя думка на цей рахунокАле яке ж все таки відношення Хелловін має до України?
В принципініякогоЯкщо не брати до уваги той фактщо останніми роками свято стає все популярнішим серед української молодіВимабутьскажетещо це неповага до власних звичаївчиборонь Божедиявольські забави.
Звичайноми повинні перш за все дотримуватись своїх власних традиційале потрібно поважати й інші культуриІнакше нам не стати частиною світової спільнотидо якої ми так прагнемоІ тещо в цей день дітлахи перевдягаються у різноманітні костюмидеколи й не дуже "світліта "добрі", ще нічого не означаєАдже ви забуваєтещо окрім чортенят і вампірчиківна вулицях можна зустріти також Білосніжок і суперменів.
Однак асоціація не випадковаВважаєтьсящо в цей день уся нечисть приходить у наш світ погулятитак би мовитину і нашкодити комусьзвичайноАле що ми насправді знаємо про це святощо так голосно протестуємо проти нього      Давайте зануримось в історіюі все ж таки спробуємо зрозуміти причини вин  икнення ХелловінуВиявляєтьсясвято досить старовиннеі навряд чи будь-чиї предкидревні народи із самобутньою культуроюпоклонялися б нечистій силіОкрім тогосвято не тільки американськейого здавна відзначають багато англомовних держав        ТакХелловін походить від старовинного кельтського свята жнив та дня мертвих (не спішіть з повчаннямидочитайте до кінця). Все почалось з невинного 1 листопадаяке древні кельти обрали для особливого святкування  Савину (день вшанування предків і щось на кшталт нового року). Це був деньколи на землю падав перший снігзима приходила на зміну літуа кельти збирали врожайНе дивнощо в такий моторошний часвважалосьмертві повертаються на землюаби відвідати живих родичів.
Що ж тут поганогоНе тільки кельти вірили у тещо душі померлих можуть відвідувати живихСлов'яни (особливо українці та білоруси), наприкладперіодично здійснювали обряди під назвою "Діти", "Бабита "Дітидля поминання померлих родичівУ відповідні дні люди йшли на могили рідних і вшановували їхприносячи гарячі поминальні страви (вважалосьщо духи могли вдихати запах цієї їжі). А під час сімейних трапез на столі з'являлись додаткові столові предмети для гостей з потойбіччяОкремо згадувалось ім'я кожного предкаА щеякщо пригадуєтеріздвяною прикрасою столу в українців споконвіків був дідухякий символізував не тільки врожай та добробута й предказачинателя та оберега родутобто мав пряме відношення до вищезгаданого обрядуЦей символ не є насправді християнськимвін має язичницьке корінняНаші предки вірилищо це дух всіх дідів-попередників родуКоли з'явилось християнствотакі обряди не зниклиале дещо змінилисьсаме тому важко прослідкуватиякі традиції були язичницькимиа які додались з часом.
Отже, гарний настрій забезпечували самі собі: підібрали улюблену музику, створили відповідну атмосферу завдяки атрибутам свята, знову ж  - одяг та грим, веселі конкурси... Одним словом, було весело.
***************************************

27 жовтня 2014 року
***************************************
Підсумки роботи за минулий тиждень.
Вітання!!!
24 жовтня 2014 року звання 
«Міс школи 2014» виборола
учениця 11-А класу Чабан Яна.
З однаковою кількістю балів звання 
«Віце-Міс школи» отримала учениця 10-Б класу Троскот Іванна,
а «Міс глядацьких симпатій» - Воротило Альона учениця 10-А класу, а ще одна учасниця – учениця 9-Б класу Бурдейна Анна - отримала звання «Міс конгеніальність».
Висловлюємо свою подяку усім причетним до цієї події. Учасницям за підготовку, вболівальникам за підтримку, глядачам за гарну атмосферу.
   Оргкомітет.
************************************
ЗБОРИ. Планування роботи на тиждень
О 10:15 відбувся старостат учнів 5-11-х класів. Старости отримали завдання на тиждень. 
А саме:
- розробити та затвердити графік чергування у роздягалці для кожного класу (3 екземпляри);
- провести опитування (для учнів 7-11-х класів) про  благодійну дискотеку "Хелоуін" 31 жовтня 2014 року;
- оголосити ценртам роботи з молодшими школярами про зустріч із педагогом-організатором 28 жовтня 2014 року  (після 6-го уроку в актовій залі) з питань планування навчання вожатих, проведення "Веселої перерви" та активного відпочинку учнів початкових класів.
************************************
Навчання вожатих. "Весела перерва"
11:20 на рекреації другого поверху (1Б, 2А, 2Б, 4Б) початкової школи відбулося практичне заняття-стажування вожатих 8Б класу. Подруцька Діана, під керівництвом педагога-організатора Маліцької Оксани Михайлівни провели кілька захоплюючих ігор з дітками: "Ми місимо тісто...", "У нашому загоні 100 барвінчат...", "Хто хитра лисиця?"
************************************
Оголошення
Збираємо теплі речі та продукти харчування для бійців у зоні АТО. 


Немає коментарів:

Дописати коментар